NoKidding Akce

Milí členové NoKidding,

Příští sraz bude 22.2.2016 v centru Prahy. Máte-li zájem se zúčastnit, pište sem, nebo se zaregistrujte na našem diskuzním fóru http://www.nokiddingcz.com/forum a pošlete mi soukromou zprávu.

Těším se na vás
Nika NoKidding

15 Responses to NoKidding Akce

 1. Jaroslav says:

  Zdravím Vás paní Veroniko (Niko?:-),
  píšu Vám, protože bych rád ocenil Vaši snahu v této zajisté významné a citlivé oblasti, kde jdete proti silnému proudu plytkého většinového pojímání této věci a v podstatě téměř proti všem. Četl jsem jen nějaký výtažek na http://www.žena.cz a myslím, že základní body jsou docela dobře zpracovány.
  Docela by mě zajímalo, kdo je za tímto revolučním postojem – doufám, že nebude vadit užití poněkud zprofanovaného slova revoluční:-) Ovšem zprofanovaného je tu mnohem více ve státě dánském. To však, že někdo něco zprofanuje neznamená, že to musí ztratit svou původní hodnotu či význam či použitelnost…
  Těším se na případnou odpověď.
  Jaroslav

 2. Eli Žídková says:

  Dobrý den,
  našla jsem na netu zmínku na Vaši stránku, vlastně jsem vůbec nevěděla, že něco takového existuje. Taky nemám dítě a absolutně postrádám mateřské pudy. Moc ráda bych poznala lidi, kteří smýšlí stejně jako já, jestli je to možné, docela ráda bych přišla na ten Váš sraz 12.8. Budu se těšit na vaši odpověď.
  Eli Žídková
  606 829 627

 3. Dave says:

  No paráda,konečně se mi podařilo objevit na Vašich stránkách nějakou akci ,která teprve bude.Až doposud,jsem byl totiž takříkajíc ” vždycky druhej”.Pokud mi zašlete nějaké bižší info,moc rád se Vašeho plánovaného srazu zúčastním a poznám zase několik dalších normálně smýšlejících lidí,kteým nekončí vesmír u plození a “výchovy” dětí,což je také zároven jejich jediným celoživotním hobby.Budu se těšit na Vaši odpověd,Dave.

 4. Andrea says:

  ahoj urcite bych rada dorazila na sraz 22.2. prosim o info v kolik a kde a jak se vsichni pozname?? diky

 5. Honza says:

  Ahoj, také bych možná dorazil. Nechci nic slibovat. Byl bych rád za informaci, která mě dovede na místo srazu 🙂

 6. Nika Nokidding says:

  Andreo a Honzo, právě jsem Vám oběma zaslala pozvánku s detaily o našem příštím srazu. Zde je nezvěřejňujeme, neboť nestojíme o nezvané hosty.
  Těším se na vás
  Nika

 7. gia says:

  plánujete nějaké další akce, ráda se připojím .-)

 8. katka says:

  Nějaký sraz v Brně? 🙂

 9. Vojta says:

  Hrozně moc rád, bych se do Vaší komunity přidal a zúčastnil se dalšího srazu. Co proto musím udělat a kdy bude další sraz v Praze?

 10. Evik says:

  Dobrý den ráda bych se k vám přidala je to skvělý pocit vědět že je víc lidí podobně či stejně smýšlejících. A kdyby se konalo nějaké setkání Brno nebo kolem nebo to je vlastně úplně jedno kde ráda se přidám.

 11. H. says:

  Dobry den,
  kdybyste planovali sraz v Praze, moc rada bych se taky zucastnila. O strance jsem se dozvedela teprve nedavno a bylo by fajn poznat lidi se stejnym pohledem na svet. Je mi jasne, ze nechcete na akci riskovat nejake prudice, tak kdybyste pani/slecno Niko chtela, dam Vam svuj fb, abyste si me mohla “proklepnout” 🙂

 12. Kirsten says:

  Ahoj, rada přijdu na sraz.

  Můj email
  kirsten635@email.cz

 13. Kirsten says:

  Praha

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *