O Diskuzi

V diskuzních fórech se můžete zúčastňovat se diskuzí a vytvářet nová témata. Držte se tématu diskuze. Chci, aby diskuze zůstala konsistentní, a tak příspěvky, které do dané diskuze nepatří, budou dříve nebo později smazány. Máte-li co říci, zařaďte svůj příspěvek do diskuze, ke které se vztahuje, nebo začněte nové téma. Klikněte na Diskuze a dostanete se na diskuzní fóra.

PS: Pokud by se vám nedařilo se na diskuzi zaregistrovat, můžete mi napsat vzkaz sem (níže uvidíte tabulku Leave a reply). Musíte ale uvést funkční emailovou adresu, jinak vás nemohu kontaktovat. A mějte strpení, váš příspěvek půjde do schránky, kterou vybírám v několikadenních intervalech.

4 Responses to O Diskuzi

 1. Tereza Pecháčková says:

  Dobrý den,
  jsem studentkou Fakulty humanitních studií na Univerzitě Karlově a píšu bakalářskou práci, která se zabývá dobrovolnou bezdětností. Chtěla bych udělat kvalitativní výzkum (cca hodinový rozhovor) s 10 osobami, kterým je více než 30 let a nechtějí děti. Takže se s prosbou obracím na vaši nokidding komunitu . Nevím jak to u vás funguje, ale chtěla bych se zeptat, jestli byste mi nějak nemohl(a) pomoci a nebylo by možné rozeslat prosbu o mém výzkumu jejím členům, popřípadě je nějak jinak kontaktovat. Nebo bych se chtěla zeptat, jestli někoho, kdo by se výzkumu mohl a chtěl zúčastnit neznáte 🙂 Moc by mi to pomohlo 🙂

  Omlouvám se za nevyžádanou zprávu,
  S přáním hezkého dne
  Tereza Pecháčková
  pechackovatereza@seznam.cz

 2. Agnes says:

  Zdravím Vás, adminko,

  Vaše stránky sleduji pár měsíců a moc se mi líbí. Ráda bych se zaregistrovala, ale proces se nějak nepěkně “zašprajcoval”. Měl mi přijít aktivační mail, ale nepřišlo nic. Čekám už třetí den a stále nic… Přitom mám mailovou adresu určitě funkční (a.g.agnes@centrum.cz). Mohla byste se tím příležitostně zabývat?

  Děkuji mockrát a přeji pěkný zbytek léta,

  Agnes

 3. Veronika says:

  Krásný dobrý den,

  jsem studentkou 3.ročníku psychologie na PVŠPS v Praze a píši bakalářskou práci na téma Subjektní spokojenost se životem u dobrovolně bezdětných. Chtěla bych udělat kvalitativní výzkum, tedy cca hodinový rozhovor s osobami, které nechtějí děti. Rozhovor by byl zcela diskrétní, bez jakýchkoliv osobních údajů, takže by byla stoprocentně zachována anonymita všech respondentů. S velkou prosbou se obracím na Vaši komunitu- zda byste mi nějak nemohl/a pomoci a nebylo by možné rozeslat prosbu o mém výzkumu jejím členům, popřípadě je nějak jinak kontaktovat. Nebo zda přímo nevíte o někom, kdo by mi rozhovor poskytl. Moc by mi to pomohlo. Chtěla bych svou prací bojovat se zažitými stereotypy, že všichni potřebují děti k tomu, aby měli spokojený život.

  Předem děkuji za pomoc a přeji krásný den,
  Veronika Giunta, PVŠPS
  vanovav@gmail.com

 4. Jana Čavojská says:

  Dobrý deň,
  volám sa Jana Čavojská a pre slovenský streetpaper Nota bene (www.notabene.sk) pripravujem tému o dobrovoľne bezdetných. na Slovensku ešte žiadny klub ani organizácia ako Vaša neexistuje. Téma nemať deti stále patrí medzi najväčšie tabu, som až prekvapená, ako agresívne v komentároch pod článkami o dobrovoľne bezdetných diskutujúci reagujú. Na to všetko chceme spracovaním tejto témy poukázať. Hľadám ľudí ochotných anonymne sa podeliť o svoj príbeh. Vopred všetkým ďakujem. Môj mail je: yanica@yanica.sk . Budem rada, ak napíšete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *